تبلیغات
دنیای کشتی کج - کشتی کج5
دنیای کشتی کج

رکورد جالب در رابطه با رویال رامبل:

بیشترین برد (Stone Cold)
بیشترین مدت حضور در مسابقه ضمن بردن (Rey Mysterio)
کمترین مدت حضور در مسابقه ضمن بردن (Batista)
بیشترین مدت حضور در مسابقه (Rey Mysterio)
کمترین مدت حضور در مسابقه (Mo)
اولین برد کمربند WWE بعد از قهرمانی در مسابقه (Stone Cold)
خوش شانس ترین شماره ی ورودی در برد (27)
بیشترین تعداد حذف کردن حریفان در کل (Stone Cold)
بیشترین تعداد حذف کردن حریفان در یک مسابقه (Kane)
بیشترین تعداد برد پشت سر هم (Stone Cold , Hulk Hogan , Shawn Michaels)
طولانی ترین مسابقه (2002)
کوتاه ترین مسابقه (1988)
کوتاه ترین زمان ورودی (1995)
تنها زن شرکت کننده در مسابقه (Chyna)
قد کوتاه ترین برنده ی مسابقه (Rey Mysterio)
بیشترین تعداد شرکت متوالی در مسابقه (Kane)
بازیکنانی که خودشان را به بیرون پرتاب کردند (Andre The Giant , Drew Carey , Kane , Mick Foley , Farooq)

حوادث مهم سال ۲۰۰۶

مصدوم شدن باتیستا در اسمک دان

قهرمان شدن کورت انگول در رویال اسمک دان و گرفتن کمربند باتیستا

قهرمانی ری مستریو در رامبل ۲۰۰۶

برد انگول بر تیکر در نو وی ات

برد ری مستریو بر انگول و اورتون و امدن کمربند به دست ری

برد سینا بر اچ و اج

پادشاهی بوکر تی

تشکیل گروه دی ایکس

رفتن کمربند wwe به دست ون دم بعد هم به دست ادج

بازگشت باتیستا

رفتن کمربند به دست بوکر با برد بر ری مستریو در گب

خداحافظی میک فولی

بازگشت جف هاردی به wwe

پس گرفتن کمربند از ادج توسط سینا

امدن کمربند به دست باتیستا با برد بر بوکر در سوروایوور

رفتن بابی لشلی به ای سی دبلیو و قهرمان شدن در انجا

تیم شدن کین و اندرتیکر

تیم شدن باتیستا و جان سینا

سناریو ی wwe

از قدیم تا حالا وقتی میحان تیکر و از کمربندی دور کنن از این سناریو ی تکراری استفاده میکنن

قضیه از این قراره که و قتی برای گرفتن کمربند تلاش میکنه شخصی ئیگه (حالا سر کینه ی قدیمی یا همینجوری)میاد و تیکر ومیزنه اولا تیکر بخاطر تازه وارد کمربندو بی خیال نمیشه .اما آخرش بیخیال میشه و میره اون تازهواردرو میزنه مثل کلکل تیکر سر کمربند JBL و کرت انگل (مارک هنری)و...اما ایندفه مثل اینکه یه مقدار داره فرق میکنه اما باید بدونیم که توجه تیکر به اج بیشتر از باتیستاست که همین خطرناکه.

 

رینگ

یه عده میگن که رینگ مثل تشکه و اصلا درد نداره و....

این یه واقعیته که بعضیا اینجوری فکر میکنن .

عزیزان رینگ با توجه به قانون سوم نیوتن ساخته شده.بیشتر فیزیکدانان ادعا دارند که نیروی حاصل از ضربه های خفن و ضربه هایی که باعث شکستن استخوانها میشه رو نیروی عکس العمل تامین میکنه و کف رینکگه که جز اصلی اونو نوعی چوب تشکیل میده با حرکت نوسانی کوچکش باعث میشه که این نیروی عکس العمل به جای اینکه فقط به بدن شخص وارد بشه (که روی زمین اینجوریه) به کل سطح رینگ و بدن وارد بشه و این درسته از درد اون میکاهه اما نمیتونیم بگیم که رینگ درد نداره .

درواقع اگه این کفه ی انعطاف پذیر نباشه کشنی کچ کارها توی دو الی سه مسابقه ی اول دچار شکستگی میشن

کفشها ی کچکارها

آیا میدونستید که کچکارا نمیتونن با هرکفشی مسابقه بدن اونا کفش مورد نظر خود رو به کمپانیه wwe سفارش میدن و این کفش با نوعی کفه که از خطر اون میکاهه در کف کفش جاسازی میشه .مثلا فکر کنید اگه تیکر بخواد با کفش معمولی BIG BOOTبزنه دماغ طرف مرخصه.

 

کشتی کچ در زمان گذشته

در گذشته کشتی کچ از کم طرفدارترین ورزش ها بود چون اصلا این قوانینی که گفتم و رینگ و کفش مشت بصورت استاندارد و .... وجود نداشت و به دلیل خشونت بالاش تعداد کشته هاش خیلی بالا بود و در آمریکا و جود داشت

اونا روی زمین که بیشتر وقتا از خاکی نرم پوشیده شده بود مسابقه میدادن .آدماش همه سنگین وزن و جز اصلی اونو مشت و لگد تشکیل میداد و در موقع خستگی بیش از حد گاهی فن هایی زده میشد ( برگرفته از یه سایت خارجی) البته یه عده هم گفتن که کشتی کچ به نامی دیگر اول از همه در ایران وجود داشت و منم بخاطر احترام به نظر او نا اینم مینویسم

 

نتیجه

یه عده میگن که این قوانین کشتی کچ که از خشونت بالا جلوگیری میکنه و باعث سرگرمی شدنش شده خیلی بده درسته که این از حدش تجاوز کرده اما باعث شده امروزه جز پرطرفدارترین ورزشها باشه و در آمریکا سومین ورزش و طرفداراش از بوکس هم بیشتره . و اگه این تدبیرات نبود کشتی کجی دیگه امروز وجود نداشت

Single Match
این مسابقه به صورت 2 نفره برگزار میشود .در این مسابقه استفاده از هر نوع وسیله ممنوع است .
اگر بازیکنان بیرون از رینگ باشند و داور تا شماره 10 شمرد و به رینگ بر نگشتند بازنده میشوند و اگر هر دو انها بیرون ماندند مسابقه Draw یا مساوی میشود
برای غلبه بر حریف باید بازیکن روی حریف بیافتد . بشیند و یا طوری که بر او غلبه کرده باشد و کمر بازیکن حریف روی زمین باشد . داور تا شماره 3 میشمارد اگر بازیکن کمر خود را از سطح زمین یا دست خود را بلند کرد بازنده نمیشود بازی ادامه پیدا میکند .به این عمل Pinfall گفته میشود
باز هم در این مسابقه راهی دیگری برای پیروزی وجود دارد که حریف را با حرکتهای کششی تسلیم کرد
که بازیکن در برابر این فن نتواند استقامت کند و دست خود را به علامت تسلیم به زمین زند.که به این روش Submission گفته میشود.
در این مسابقه اگر کس دیگری دخالت کرد بازی به نفع ان کسی که مورد هجوم قرار گرفته میشود و با رای داورها برنده میشود و همینطور اینکه اگر از عمد به داور ضربه ای ایجاد شود خود داور بازی را به نفع دیگری به پایان میرساند و این عمل را Disqualification که مخفف ان Dq است نامگذاری کرده اند

Tag team match
این مسابقه به صورتی شریکی انجام میگیرد 2 به 2 یا 3 با 3 یا 4 به 4 و یا حتی 5 به 5 نفر تشکیل میشود
در این مسابقه باید 2 نفر در رینگ با هم مسابقه دهند و شریکهایشان از بیرون منتظر بمانند تا به انها tag یا دست داده شود یعنی با هم دست میدهند یا اینکه با دست به بدن شریک خود میزند و او وارد شده و دیگری باید از رینگ بیرون رود
این مسابقات هم نباید از وسایل استفاده کرد و بیرون از رینگ داور تا شماره 10 میشمارد البته کسی که باید در رینگ حضور داشته باشد.
هر دو حریف در خارج از رینگ گوشه مخالف یکدیگر باید قرار گیرند و روش برنده شدن در این مسابقه مانند مسابقه single است.
اگر شریک خود را در حال باخت دیدند میتوانند وارد رینگ شود و برای چند ثانیه در رینگ باشند که البته با شماره داور باید برگردند.
اما همین مسابقه شیوه های مختلفی دارد
tag team tornado
این هر دو شریک در رینگ هستند و با دو شریک حریف مسابقه میدهند تمام قوانین دیگر مانند قبل است
table tag team match
این هم مثل بالا به این صورت است که هر 2 در رینگ هستند با این تفاوت که برای برنده شدن فقط باید بازیکن حریف را روی میز قرار دهند و طوری که میز شکسته شود حریف را از پا در اوردند.
6man elimination tag
این مسابقه به صورت 3 به 3 است گاهی هم بیشتر اما اگر در حالت عادی باشد یعنی از elimination استفاده نشود مانند مسابقه 2 به 2 است اما در elimanation tag هر کدام که در رینگ مسابقه میداند باختند باید رینگ را ترک کرده و به رخت کن خود بروند و شریکانشان ادامه دهند و در اخر کسانی که مانده اند برنده میشوند . مانند survior sreies که چند مدت پبش برگزار شد.

 

Triple Threat Match
این مسابقه 3 نفره برگزار میشود شریکی وجود ندارد و یک نفر در این مسابقه برنده میشود قوانین مانند قبل است و فقط اینکه هر بازیکن نباید بگزارد که حریفش از دیگری برنده شود .


Fatal 4 away
این مسابقه دقیقا مانند مسابقه 3 نفره است با این تفاوت که به جای 3 نفر 4 نفر شرکت میکنند

Handi cap match
این مسابقه را مسابقه تعادل نام گزاری کرده اند . معمولی ترین ان مسابقه 1 نفر به 2 یا بیشتر است
در این مسابقه اگر 1 به 2 یا بیشتر باشد بازیکن 1 نفره باید با همه انها مسابقه دهد بیشتر اوقات به صورت تگ تیم است یعنی بقیه بازیکنان بیرون از رینگ منتظر تگ میشوند . گاهی هم همه در رینگ میباشند.

Handi cap tag team match
این مسابقه تگ تیم است با این تفاوت که ممکن است 3 به 2 یا 4 به 2 یا 4 به 3 و غیره باشد.

Royal rumble
این مسابقه در رینگ رویال رامبل برگزار میشود یعنی سالی یک بار.
این مسابقه بین 30 مرد برگزار میشود. از شماره 1 شروع میشود و بعد از 2 دقیقه بازیکن بعدی وارد رینگ میشود تا به نفر 30 برسد پین فال یا همان شمارش 3 برای پیروزی وجود ندارد .تنها راه پیروزی این است که بازیکن حریف خود را از بالای طناب اول به بیرون بیندازد اگز بازیکن خود را کنترل کرد و پاهایش به زمین نخورد میتواند به بازی برگردد. اگر از زیر بند اول به بیرون افتاد هم میتواند برگردد و سرانجام اینکه یک نفر باید در رینگ بماند تا در رینگ رستل مانیا با قهرمان جهان مسابقه دهد برای کمربند مسابقه دهد.

3 Stage Of Hell
این مسابقه در واقع سه نوع مسابقه پشت سر هم است . که چه نوع مسابقه های باید بین انها بر گزار شود را مدیر مسابقات تعیین میکند.
بازیکنان باید مسابقه حد اقل 2 مسابقه را برنده شوند مثلا مسابقه اول را اگه برنده شدند و مسابقه بعد را باختند باید مسابقه 3 را برنده شوند تا سرانجام پیروز گردند.
گاهی هم مسابقه اول و دوم را هر دو میبرند و باید مسابقه اخر را به نفع خود به پایان برسانند.

Backstage brawls
این مسابقه بین دو نفر است و ازاد هستند از وسایل استفاده کنند . این مسابقه در رینگ برگزار نمیشوند بلکه در داخل استادیوم حتی در پارکینگ و یا اتاقهای ان انجام میگیرد.

Battle royal match
این مسابقه بین 4 نفر یا پنج نفر یا 6 نفر یا گاهی اوقات بیشتر برگزار میشود .
در این مسابقه مانند مسابقه 4 نفره است با این تفاوت که هرکس بازنده شد باید از رینگ بیرون رود و بقیه ادامه دهند تا یکی باقی بماند.

Battle royal over top rope
این هم مانند مسابقه قبل است اما کسی با شماره برنده نمشود بلکه باید مانند رویال رامبل از بالای طناب بیرون بیاندازند و این هم بین 4 .5 .6 و یا بیشتر برگزار میشود.

Buried alive match
این مسابقه بیشتر مخصوص اندرتیکر است همه وسایل ازاد است و بیرون از رینگ گودالی به شکل قبر درست شده است و یا اینکه از تابوت استفاده میشود و بازیکن باید حریف را درون ان انداخته و درب ان را ببند و یا ان را خاک کند .
وجود دارد که از تابوت استفاده میشود. casket match البته به همچین مسابقه ای هم به اسم

Elimination chamber match
و اما این مسابقه بین 6 مرد برگزار میشود
این مسابقه در یک نوع قفس برکزار میشود .4 نفر انها درون قفس شیشه ای هستند و دو نفر بیرون مسابقه میدهند و بعد از چند دقیقه تک تک درب انها باز میشود وبه جمع انها میپیوندند.
هیچ شریکی وجود ندارد و هر کس باخت از قفس بیرون میرود تا یکی باقی بماند.

First blood match
این مسابقه نباید بازیکنان به طور مستقیم از وسایل استفاده کنند و شمارش 3 هم وجود ندارد فقط هرکس که زود تر از صورتش خون بیاید بازنده مشود.

Hardcore match & street fight match
این مسابقه با تمام وسایل است بازیکنان ازاد هستند که از هر وسیله ای استفاده کنند . شامل :
Single . tornedo tag team . tornedo tag team 6 man . triple threat . fatat 4 away
برگزار میشود.

 
 

 
Hell in a cell match
و اما این مسابقه که در قفس برگزار میشود . بازیکنان میتوانند از قفس بیرون بیایند حتی بالای قفس بروند . بالای این قفس سقف دارد . شمارش داور در همه جا وجود دارد. همه چیز ازاد است و میتوانند از وسایل استفاده کنند و به صورتهای مختلف انجام میشود.
Single. Tornado tag team triple theat .fatal 4 away
و در رینگ ارماگدان بعضی از سالها این مسابقه برگزار میشود که در ان 6 مرد مسابقه میدهند که فقط یک برنده دارد.

Steel Cage match
این مسابقه هم در قفس است اما کسی نمیتواند خارج شود این قفس سر باز است و سقفی وجود ندارد .اگر کسی تنوانست ازقفس بالا رود و به بیرون بیاید برنده میشود . البته این مسابقه با شمارش و تسلیم بازیکن هم صورت میگیرد.
استفاده از وسایل خظا محسوب میشود. و این مسابقات در ان صورت میگیرد.
Single. Tornado tag team triple theat .fatal 4 away

Iron man match
مسابقه ای که در ان تایم مشخص میکنند گاهی اوقات 1 ساعت گاهی 30 دقیقه یا کمتر که در این تایم بازیکنان باید تعداد بیشتری از بازی را برده باشند مثلا 0-1 و2-1 و ... اگر بازی نتیجه نتیجه تساوی داشت برنده ندارد و مساوی میشود. این مسابقه 1 به 1 برگزار میشود و قانون همان مسابقه 1 به 1 را دارد.

Lader match
بازیکنان باید به وسیله نردبان خود را به بالا برسانند و کمربند یا وسیله ای که در بالای رینگ اویزان هست را بردارند بیشتر اوقات کمربند در ان قرار دارد و هر کس توانست ان را بردارد برنده است .این مسابقه خطا و شمارش داور ندارد. مسابقات به صورت :
Single. Tornado tag team. triple theat .fatal 4 away

Triple threat tornado tag team
این همان مسابقه تگ تیم است با این تفاوت که بین سه گروه دو نفره برگزار میشود .سه بازیکن در رینگ و 3 بازیکن بیرون قرار خواهند داشت. مانند مسابقه سه نفره و هر کس به شریک خود تگ یا دست میدهد و خود ش بیرون میرود.

 
Last man standing match
این مسابقه دو نفره است و بازکنان ازاد هستند از وسایل استفاده کنند و شمارش 3 وجود ندارد بلکه بازیکنان انقدر مسابقه میدهند تا یکی از انها نقش زمین شود و داور تا شماره 10 میشمارد اگر بلند نشد یعنی زانوی خود را از زمین بلند نکرد بازنده است.

Submission match
این مسابقه به دو صورت انجام میشود معمولی و تایمی
بازیکنان باید با فنون کششی حریف را تسلیم کنند . در مسابقه تایمی مانند مسابقه ایرون من هرکس تعداد بیشتری را برنده شده بود پیروز از مسابقه بیرون می اید.

Table match
مسابقه میز . در ان گاهی اوقات شمارش داور وجود دارد گاهی هم فقط با شکستن میز به همراه بازیکن حریف برنده میشوند. یعنی بازیکن را روی میز قرار میدهند و ضربه ای به او میزنند که میز خورد شود.
Single. Tornado tag team. triple theat .fatal 4 away. Triple threat tornado tag

Tlc match or table , lader and chair match
این مسابقه با وسایل مخصوص یعنی میز نردبان و صندلی استفاده میشود و معمولا اگر بر سر کمربند باشد مانند مسابقه نردبان در بالا قرار میگیرد ولی این مسابقه شمارش 3 داور هم وجود دارد.
Single. Tornado tag team. triple theat .fatal 4 away
برگزار میگردد.

Lumber jack match
هر بازیکن میتواند همراه با تعدادی از دوستانش در این مسابقه شرکت کند یک نفر در رینگ و دوستانش دربیرون او را همایت میکنند اگر بازیکن حریف بیرون از رینگ جلوی دوستان حریفش افتاد انها میتوانند به او ضربه بزنند. بقیه قوانیین مانند مسابقه دو نفره است

Bra & panties
مسابقه مخصوص زنهای کشتی کچ کار است در این مسابقه زنها فقط باید لباسهای حریف را از تنش جدا کنند و هرکس بیشتر و زودتر اینکار ار کرد طوری که ان را نیمه برهنه کند برنده است

Money in the bank
در مسابقات رستل مانیا این مسابقه را شاهد خواهید بود مانند مسابقه نردبان اما به جای کمربند یک کیف در ان بکار گرفته شده که پول ریادی درکیف قرار دارد هرکس توانست ان را بردارد صاحب کیف خواهد شد.
این مسابقه بین 6 مرد برگزار میگردد.


I Quit match
در این مسابقه همه چیز ازاد است شمارش3 داور و بیرون از رینگ وچود ندارد هر وقت یکی از بازیکنان در میکروفن اعلام شکست کرد مسابقه خاتمه پیدا میکند . این کلمه به این معناست:
من تسلیمم

چند نکته در مسابقه دو نفره و بیشتر مسابقات:

اگر هر دو بازیکن نقش زمین شوند داور تا شماره 10 میشمارد اگر حتی یکی از انها از جای خود بلند شد یا تنوانست سر زانوی خود را از زمین بلند کند مسابقه ادامه پیدا میکند وگرنه داور مسابقه را بدون برنده یا مساوی اعلام میکند

حرکات خطا فقط در صورت دید داور گرفته میشود و اگر داور صحنه را نبیند مسابقه ادامه پیدا میکند.

به جز استفاده از وسایل موارد دیگری هم وجود دارد که باعث رای داور میشود و خطا اعلام میگردد.
اگر بازیکن به زیر شکم بازیکن حریف ضربه بزند خطای مستقیم گرفته میشود.

اگر بازیکن حریف بخواهد بر بازیکنی غلبه کند اون میتواند خود را به کنار رینگ برساند و یکی از طنابهای رینگ را بگیرد و داور انها را جدا میکنند ویا اینکه شمارش 3 را متوقف میکند این گفته میگویند. rope break حرکت را

اگر بازیکن به حریفش ضرباتی بزند که در محدوده کنار رینگ باشد یا همان عمل روب بریک را انجام داده باشد یا ضرباتی به بازیکن بزند که از نظر داور خطا باشد . تا شماره 5 میشمارد اگر دست از کار خود بر نداشت مسابقه را به نفع دیگری تمام میکند.

پرتاب کردن بازیکن به طرف پله اهنی خطا محسوب نمیشود اما اگر خود پله را به بازیکن بزند خطا مستقیم است

تمام مواردی که گفته شد در حالت معمول مسابقات است فقط در صورتی تقییر میکنند که مدیر مسابقات انها را در بعضی از مسابقات به صلاح خود تقییر دهد.

 
خوب دوستان عزیز اگر مسابقه دیگری بود که من ننوشته باشم را برایتان مینویسم
اگر سوالی دارید یا جای از مسابقات برای شما نامفهوم بود من در خدمت شما عزیزان هستم
:itsat (17

 
با سلام یک توضیح کوچک در نوع مسابقه دادن بازیکنان خدمت شما عرض میکنم
مسابقه این بازیکنان به دو صورت است
clean & dirty به معنی کثیف و تمیز
بعضی از بازکنان از فنون غیر قانونی استفاده میکنند و در مسابقه سعی میکنند از کلک و به قول خودمان ناجوانمردانه استفاده کنند که به این نوع dirty یا کثیف گفته میشود
اما افرادی هم با فنون درست و مردانه استفاده میکنند و سعی نمیکنند خطا کنند و این بازی انها را clean یا تمیز نام گذاری مرده اند
مثلا کسانی که از فنون کثیف استفاده میکنند.
king booker . finley.helms. regal. chavo و ....
و کسانی که تمیز بازی میکنند .
batista . undertaker.benoit.rey meysterio.john cena

 
دوستان من منتظر نظرات شما در تایپکهای خود هستم میخواهم بدانم که اگر مطالب من برای شما مفید است بیشتر ادامه دهم
شما میتوانید با استفاده از تشکر هم استفاده کنید چون نمیدانم که مورد استفاده شما است یا باید تقییری در کار خود دهم متشکرم

و اما در مورد مسابقاتی که همراه دارند .
بازیکنان میتوتنند با همراهی دوست خود وارد رینگ شود ولی انها باید بیرون بمانند و دوست خود را تشویق کنند یا اینکه به عنوان مربی بازیکن همراه انها می ایند
در صورت DQ نبودن بازی انها حق دخالت در بازی را ندارند . در بعضی از بازی ها که اعلام میکنند no dq بازیکن میتواند به دوست خود کمک کند .
اما در حالت عادی اگر جلوی چشم داور عملی را انجام دهد اول داور به او تذکر میدهد اگر دوباره اینکار را کرد او را از زمین اخراج میکند و باید بیرون برود .
اگر جلو چشم داور درگیری با حریف انجام دهد مسابقه را به نفع دیگری تمام میکند و dq میشود.

امیدوارم توضیحات برای دوستان گویا باشد اگر هنوز هم موردی بود که متوجه نشدید من در خدمتتان هستم

 

 
باتیستا قهرمان سنگین وزن جهان در اسمکدان حضور دارد
جان سینا قهرمان wwe در راو حضور دارد
بابی لشلی قهرمان ecw در ای سی دبلیو حضور دارد
ولی راک چند سال پیش از کشتی کج خداحافظی کرد و جزو افسانه ها یا همان legends محسوب میشود و دیگه مسابقه نمیده زمانی که او مسابقه میداد یکی از قدرتمند ترین بازیکنان و با افتخارات بسیار بود.
اما در حال حاضر او ستاره هالیوود شده و به بازی در فیلم ها مشغول است اتفاقا دیشب یکی از فیلمهای جدیدش را دیدم با عنوان زمین فوتبال که در ان مربی فوتبال امریکایی بود.
چند نکته در مسابقه دو نفره و بیشتر مسابقات:

اگر هر دو بازیکن نقش زمین شوند داور تا شماره 10 میشمارد اگر حتی یکی از انها از جای خود بلند شد یا تنوانست سر زانوی خود را از زمین بلند کند مسابقه ادامه پیدا میکند وگرنه داور مسابقه را بدون برنده یا مساوی اعلام میکند

حرکات خطا فقط در صورت دید داور گرفته میشود و اگر داور صحنه را نبیند مسابقه ادامه پیدا میکند.

به جز استفاده از وسایل موارد دیگری هم وجود دارد که باعث رای داور میشود و خطا اعلام میگردد.
اگر بازیکن به زیر شکم بازیکن حریف ضربه بزند خطای مستقیم گرفته میشود.

اگر بازیکن حریف بخواهد بر بازیکنی غلبه کند اون میتواند خود را به کنار رینگ برساند و یکی از طنابهای رینگ را بگیرد و داور انها را جدا میکنند ویا اینکه شمارش 3 را متوقف میکند این گفته میگویند. rope break حرکت را

اگر بازیکن به حریفش ضرباتی بزند که در محدوده کنار رینگ باشد یا همان عمل روب بریک را انجام داده باشد یا ضرباتی به بازیکن بزند که از نظر داور خطا باشد . تا شماره 5 میشمارد اگر دست از کار خود بر نداشت مسابقه را به نفع دیگری تمام میکند.

پرتاب کردن بازیکن به طرف پله اهنی خطا محسوب نمیشود اما اگر خود پله را به بازیکن بزند خطا مستقیم است

تمام مواردی که گفته شد در حالت معمول مسابقات است فقط در صورتی تقییر میکنند که مدیر مسابقات انها را در بعضی از مسابقات به صلاح خود تقییر دهد.
تاریخچه و مسابقاتHell In A Cell:

tharikhche

مسابقات hell in a cell در تاریخ 5 اکتبر سال 1997 در پی پی وی bad blood برای اولین بار بین

shawn michaels
و undertaker انجام شد.در اون زمان شاون با تریپل اچ که در اون سالها اسمش

هانتر هلمسلی بود رابطه خوبی داشتند.chyna کج کار زن هم جزو اونا بود.خلاصه این بازی رو شاون

بوسیله
دخالت کین به درون قفس برد و اولین مسابقه با باخت تیکر همراه بود.

در 24 آگوست 1998 هم بازی تیکر و کین بی نتیجه موند.


و اما در 28 مارس رستلمینیا 99 بازی تیکر و باس من که تیکر بعد از بردش باسمن رو با طناب حلق آویز کرد

(
دار زد)

در 27 فوریه 2000 تریپل اچ تونست کاکتوس جک رو نابود کنه. این بازی هم زیباییهای خاص خودشو داشت.


و اما 2 سال بعد یعنی 21 می 2002 تریپل اچ در مقابل کریس جریکو قرار گرفت که در اون مسابقه داور

هم آسیب زیادی دید.

همچنین تریپل اچ از پتکش هم استفاده کرد. این بازی هم با خون همراه بود و بلاخره تریپل اچ با فن

pedigree
روی قفس

ترتیب جریکو رو داد.


در bad blood 2003 تریپل اچ تونست کوین نش رو شکست بده.

در 18 دسامبر 2005 در آرماگدون تیکر تونست رندی اورتون رو شکست بده و به جریاناتشون خاتمه بده.این

بازی هم همراه

با خون و خونریزی بود.

اخرین بازی هم در انفورگیون ۲۰۰۶ تیم دی اکس با شین مکنم و وینس و بیگشو بود که دی اکس بازی رو برد

در سال ۲۰۰۷ شاهد همچنیین مسابقه ایی نبودیم


نوشته شده در تاريخ یکشنبه 20 بهمن 1387 توسط soheil empror
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

نظر سنجي

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

آمار سايت