تبلیغات
دنیای کشتی کج - کشتی کج 2
دنیای کشتی کج

او در 18 ژانویه 1969 در ویرجینیا دیده به جهان گشود و یک سال داشت که توسط خانواده به شهر واشنگتن دی سی نقل مکان کرد .و در آنجا رشد و پرورش یافت.
حضور منزل آنها در یکی از پایین تر نقاط شهر که در آنجا بزه بیداد می کرد ، زندگی عادی او را در هاله ای از ابهام قرار داد .طوری که در او در آغاز نوجوانی راه سختی برای کسب در آمد پیش روی خود می دید و به ناچار بعضا به کارهای اشتباهی دست می زد که آتشی بر دامنه ی بزهکاری او می زد.
باتیستا در بدو نوجوانی خود با طلاق پدر و مادرش روبرو شد و به ناچار از آن پس به تنهایی با مادر خود گذران عمر کرد.باتیستا که تا قبل از این حادثه هم به دلیل شغل ... پدرش بویی از احساس پدرانه نبرده بود خیلی زود توانست استقلال خودش را پیدا کند .
او در ابتدا در یک کاواره ی کلاسیک مشغول به کار شد و بعد از مدتی توانست در آنجا مامور سرکوب اخلا لگریها شود و بعد از آن هم در چند نمایشگاه و دیسکو مامور امنیتی شد.
او که همراه با این کار سخت به دنبال ورزش بدنسازی بود ،به علت اندام متناسب خود در واشنگتن محافظ یک ریسس شرکت تولید الیاف صنعتی شد .
او وقتی 28 سال داشت در یک نمایش پرورش اندام در Minneapolis با "رود واریور انیمال" و " Curt Hennig" ملاقات کرد و آنها که پی به استعداد و اندام متناسب او و همچنین چهره ی فتوژنیکش برای کشتی کچ کار شدن،بردند او را به "دابیلو سی دابلیو پاور پلنت" تبدیل کردند.
باتیستا به گفته ی خودش در ابتدا از وضع خود ناراضی بوده و خود را در آن مقطع مناسب همان بدنسازی می دانست .پس بهترین کار را بر هم زدن قرار داد خود با آنها دید.
سپس باتیستا با علاقه ی زیاد در باشگاه"سامون وایلد" ثبت نام کرد و زیر نظر مستقیم او به تمرین پرداخت.
بعد از مدت کم یک ماه "وایلد" او را در در لیگ اختصاصی خود یعنی WXW که یکی از زیر شاخه های WWF بود.وارد کرد و در اکتبر سال 1999 نام مستعار Khan را برای او برگزید .او در 30 اکتبر همان سال در یکی از مهمترین مسابقات خود به مصاف "ساتون جو" رفت که آن مسابقه را با موفقیت پیش رو گذاشت.
باتیستا با پیشرفت خود WWF را مجاب ساخت تا با او قرار داد ببندد و این اتفاق در فوریه ی 2000 صورت گرفت.اما دیری نپایید که این قرار داد فسخ شد و مهمترین دلیل آن ،عدم میدان دادن به دیوید بود .او در آن مقطع حتی در دارک مچ ها هم حضور نداشت


نوشته شده در تاريخ یکشنبه 20 بهمن 1387 توسط soheil empror
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

نظر سنجي

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

آمار سايت